021-22679213

درباره کلینیک روانشناسی آفتاب

ما کی هستیم؟

درباره مرکز مشاوره و روانشناسی آفتاب

کلینیک روانشناسی آفتاب از سال ۱۳۸۶ با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و همچنین مجوز از وزارت ورزش و جوانان می باشد.

در طی این دوران در اندیشه ارتقاء بهداشت روانی مراجعین از دوران بارداری، قبل از تولد و سنین کودکی تا دوران ارزشمند سالمندی بوده و تلاش فراوانی کرده تا بتواند خدماتی تخصصی و مبتنی بر دوران های مختلف رشد افراد در طی زندگانی ارائه دهد. این مرکز با هدف حفظ سلامت جامعه سعی دارد خدماتی نوین بر اساس علوم روز و بر پایه فرهنگ جامعه ايرانی عرضه کند.

غالب همکاران ما سالهاست که در آموزش و پرورش ، آموزش عالی، دادگاه های خانواده و مراکز ذیصلاح و… در خدمت اقشار مختلف جامعه بوده اند. لازم به ذکر است که برای ارائه خدمات کافی به هر فرد بایستی با مسائل خانواده و محیط زندگی و حمایتهای اجتماعی افراد در جامعه بنیادین آنها و علی الخصوص سالمندان این حوزه سروکار پیدا کرد.

تمام تلاش خود را می کنیم تا سلامت روانی جامعه و نشاط و شادابی آنها را ارتقاء دهيم.

کلینیک روانشناسی آفتاب - اتاق مشاوره فردی و زوج
کلینیک روانشناسی آفتاب اتاق مشاوره زوجین
کلینیک روانشناسی آفتاب - اتاق مشاوره
کلینیک روانشناسی آفتاب - اتاق کودک
روانشناس کلینیک روانشناسی آفتاب
مشاوره زوجین در کلینیک روانشناسی آفتاب
17+

سال سابقه

درباره ما

در باره کلینیک روانشناسی آفتاب و متخصصان ما بیشتر بدانید

ما در طول سال‌های فعالت‌مان همیشه به دنبال توانمندسازی افراد در تمام مراحل زندگی برای عبور از چالش‌ها و دستیابی به سلامت روان و رفاه عاطفی از طریق خدمات روانشناختی در دسترس، دلسوزانه و مبتنی بر علم، بوده‌ایم.

ما در کلینیک روانشناسی آفتاب تلاش می‌کنیم محیطی ایجاد کنیم که در آن سلامت روان در اولویت قرار دارد، تمام افراد به خدمات سلامت روان دسترسی دارند و افراد در هرسنی با حمایت روانشناسی توانمند و شکوفا می‌شوند.

رزرو نوبت

همین الان برای رزرو نوبت اقدام کنید!

پاسخگویی آنلاین و سریع به سوالات و درخواست‌های شما

همین الان برای رزرو نوبت اقدام کنید!